4. serierunde kommer regjerende seriemester LSK på besøk til Fart. Fart-jentene avslutter sesongen med hjemmekamp mot Klepp lørdag 16. november.

Slik spilles Toppserien 2019:

1. runde, lørdag 23. mars:

Klepp – Avaldsnes

LSK Kvinner – Kolbotn

Lyn – Fart

Sandviken – Røa

Trondheims-Ørn – Arna-Bjørnar

Vålerenga – Stabæk

2. runde, lørdag 30. mars:

Arna-Bjørnar – Lyn

Avaldsnes – LSK Kvinner

Fart – Sandviken

Kolbotn – Vålerenga

Røa – Trondheims-Ørn

Stabæk – Klepp

3. runde, lørdag 13. april:

Klepp – Røa

LSK Kvinner – Arna-Bjørnar

Lyn – Kolbotn

Sandviken – Stabæk

Trondheims-Ørn – Avaldsnes

Vålerenga – Fart

4. runde, mandag 22. april:

Arna-Bjørnar – Klepp

Avaldsnes – Vålerenga

Fart – LSK Kvinner

Kolbotn – Sandviken

Røa – Lyn

Stabæk – Trondheims-Ørn

5. runde, lørdag 27. april:

Fart – Kolbotn

LSK Kvinner – Røa

Lyn – Stabæk

Sandviken – Avaldsnes

Trondheims-Ørn – Klepp

Vålerenga – Arna-Bjørnar

6. runde, onsdag 1. mai:

Arna-Bjørnar – Sandviken

Avaldsnes – Fart

Klepp – Lyn

LSK Kvinner – Stabæk

Røa – Kolbotn

Trondheims-Ørn – Vålerenga

7. runde, lørdag 4. mai:

Fart – Arna-Bjørnar

Kolbotn – Avaldsnes

Lyn – Trondheims-Ørn

Sandviken – Klepp

Stabæk – Røa

Vålerenga – LSK Kvinner

8. runde, lørdag 11. mai:

Arna-Bjørnar – Kolbotn

Avaldsnes – Stabæk

Klepp – Vålerenga

LSK Kvinner – Lyn

Røa – Fart

Trondheims-Ørn – Sandviken

9. runde, 18 og 19. mai (siste kamp før VM-pause):

Fart – Trondheims-Ørn

Kolbotn – Klepp

Røa – Avaldsnes

Sandviken – LSK Kvinner

Stabæk – Arna-Bjørnar

Vålerenga – Lyn

10. runde, lørdag 27. juli:

Arna-Bjørnar – Røa

Klepp – Fart

Lyn – Avaldsnes

Stabæk – Kolbotn

Trondheims-Ørn – LSK Kvinner

Vålerenga – Sandviken

11. runde, lørdag 3. august:

Avaldsnes – Arna-Bjørnar

Fart – Stabæk

Kolbotn – Trondheims-Ørn

LSK Kvinner – Klepp

Røa – Vålerenga

Sandviken – Lyn

12. runde, lørdag 10. august:

Arna-Bjørnar – Fart

Klepp – Sandviken

Lyn – LSK Kvinner

Stabæk – Avaldsnes

Trondheims-Ørn – Røa

Vålerenga – Kolbotn

13. runde, lørdag 17. august:

Avaldsnes – Klepp

Fart – Lyn

Kolbotn – Arna-Bjørnar

LSK Kvinner – Vålerenga

Røa – Stabæk

Sandviken – Trondheims-Ørn

14. runde, lørdag 24. august:

Arna-Bjørnar – LSK Kvinner

Avaldsnes – Røa

Klepp – Kolbotn

Lyn – Vålerenga

Stabæk – Sandviken

Trondheims-Ørn – Fart

15. runde, lørdag 7. september:

Arna-Bjørnar – Stabæk

Fart – Avaldsnes

Kolbotn – Røa

LSK Kvinner – Trondheims-Ørn

Lyn – Sandviken

Vålerenga – Klepp

16. runde, lørdag 14 .september:

Avaldsnes – Kolbotn

Klepp – LSK Kvinner

Røa – Arna-Bjørnar

Sandviken – Vålerenga

Stabæk – Fart

Trondheims-Ørn – Lyn

17. runde, lørdag 21. september:

Arna-Bjørnar – Avaldsnes

Fart – Røa

Kolbotn – Stabæk

LSK Kvinner – Sandviken

Lyn – Klepp

Vålerenga – Trondheims-Ørn

18. runde, lørdag 28. september:

Avaldsnes – Lyn

Klepp – Trondheims-Ørn

Kolbotn – Fart

Røa – LSK Kvinner

Sandviken – Arna-Bjørnar

Stabæk – Vålerenga

19. runde, lørdag 12. oktober:

Klepp – Stabæk

LSK Kvinner – Avaldsnes

Lyn – Arna-Bjørnar

Sandviken – Fart

Trondheims-Ørn – Kolbotn

Vålerenga – Røa

20. runde, lørdag 19. oktober:

Arna-Bjørnar – Trondheims-Ørn

Avaldsnes – Sandviken

Fart – Vålerenga

Kolbotn – LSK Kvinner

Røa – Klepp

Stabæk – Lyn

21. runde, lørdag 2. november:

Klepp – Arna-Bjørnar

LSK Kvinner – Fart

Lyn – Røa

Sandviken – Kolbotn

Trondheims-Ørn – Stabæk

Vålerenga – Avaldsnes

22. og siste runde, lørdag 16. november: 

Arna-Bjørnar – Vålerenga

Avaldsnes – Trondheims-Ørn

Fart – Klepp

Kolbotn – Lyn

Røa – Sandviken

Stabæk – LSK Kvinner.

Kommentarfeltet er stengt mellom 22:00 og 08:00